Kontakta Fyrås Trä

Fyrås Träs produkter säljs till konsument bl a via vårt rikstäckande återförsäljarnätverk som bland annat består av bygg – och lantbrukshandlare, postorder och webbutiker.

Fyrås Trä

Fyrås Trä och Impregnering AB
  •  Fyrås 100, 833 48 Hammerdal
  •  Tel: 0644-64 21 30
  •  Fax: 0644-301 13
  •  E-mail: pinus@fyrastra.se

Våra medarbetare

Anders Pålsson, vd

Anders Pålsson

VD / Virkesinköp

070-67 67 411

anders@fyrastra.se

Paul Pålsson, försäljning / impregnering

Paul Pålsson

Senior advisor

paul@fyrastra.se

Anders Eng, administration/fakturering

Anders Eng

Administration/­fakturering

anders.eng@fyrastra.se

Erik Mattsson, försäljningschef

Erik Mattsson

Försäljningschef

070-319 81 81

erik@fyrastra.se

Jonas Pålsson, produktionschef

Jonas Pålsson

Produktions­chef

070-382 03 74

jonas@fyrastra.se

Marcus Svensson, försäljning/transporter

Marcus Svensson

Försäljning/­transporter

marcus@fyrastra.se

Carina Linder Pålsson, Lön/administration/hemsida

Carina Linder Pålsson

Lön/­administration/­hemsida

070-203 66 86

carina@fyrastra.se